אודותיי

נעים להכיר...

מספר פעמים בחיי עברתי שינויים מהותיים, עוצמתיים ומלמדים, ואלה קרו לי בעקבות תהליך בו התחברתי לאמת הפנימית שלי, ללב הכאב ולקושי. כך הגעתי ליעוד חיי, לשליחות המשמעותית בה אני מסייעת לנשים, גברים, זוגות ובני נעורים להגיע לאמת הפנימית שלהם בעזרת "שלוש תנועות בנפש" לגלות את האור והאושר שבתוכם.

נולדתי למשפחה חמה ומסורתית, אך לא דתית. מתוך תובנות עמוקות וחיפוש דרך נכונה לי, התקרבתי לתורתו ומשנתו של הרבי מליובאוויטש. בחסידות זו מצאתי את הקשר האמיתי והעמוק שלי לעצמי ולבורא.

בעברי, עסקתי כעורכת דין ובין יתר התמקדתי בענייני משפחה, גירושין, חוזים וייצוגים בבתי דין רבניים. 

אמנם, אז לא הוכשרתי להיות מטפלת, אבל הרגשתי שיש בי את הכוח והרגישות לעודד ולחזק את הנשים שהגיעו אלי כ'עלה נידף ברוח', וכל שכן כששני בני הזוג הגיעו לפגישות במטרה להתגרש, הבנתי שאין להם מספיק כלים להפגיש בין העולמות שלהם שהלכו והתרחקו, אבל בתוך תוכי ידעתי שאפשר גם אחרת. אם רק הייתי פוגשת אותם לפני ההחלטה להגיע לעורך- דין.. קשה היה לי להשלים עם העובדה שאני עוזרת לבני זוג ששודכו מלמעלה להיפרד, במקום למנוע מהם לעשות זאת. 

הרגשתי את הסדק בבחירת המקצוע כעורכת דין והתחלתי לחשוב על שינוי.

במהלך שנים אלו טיפלתי בעצמי, למדתי בשקידה את דרכו וחוויתי על בשרי את שיטת טיפולו החסידית של הרב מרדכי רוטנשטיין שליט"א המבוססת על תורתו של הבעל שם טוב ש"הזולת הוא הראי", ושכל מה שקורה ומפריע לנו אצל הזולת קיים בתוכנו, והזולת הוא לא אחרת מאשר שליח הבא לתקן את דרכנו, כדי שנוכל ללכת בדרך מוארת ונכונה. כמו-כן, למדתי והעמקתי רבות מספריו, כתביו והרצאותיו של הרב יצחק גינזבורג שליט"א ("המלאך").

ישנה אמרה חסידית, לפיה: "עבודה היא בכל אדם לפי מהותו ומעלתו. מי שיש בידו לנקוב מרגליות או ללטוש אבנים טובות ועוסק בעבודת מלאכת אפית לחם – ומובן דוגמת כל זה בעבודה – הגם שהיא עבודה ומלאכה הנצרכת במאד, בכל זה לחטא יחשב לאיש ההוא." (הרבי הריי"צ, היום-יום כ"ה ניסן).

הגעתי לתובנה עמוקה שכאן מקומי. 

עברתי אימון אצל הגב' טלי גרנות, ומצאתי שהיעוד שלי בחיים הוא לעזור לאנשים, להאיר את המקומות החשוכים בחייהם, לסייע להם לטפל, ולגעת בנפשם הכואבת, ולתת להם הזדמנות לחיים בריאים, נכונים ומאושרים. 

התחלתי למסור הרצאות וסדנאות בהם העברתי את המסרים שלי, בהם חיברתי את אמונתי הגדולה בהקב"ה כמרפא, בדרך החסידות הרואה את הטוב בכל אחד ואחת מאתנו בקו של אמונה, בטחון ושמחה. כשליחה בבית חב"ד בראש העין, הגיעו אלי להתייעצות נשים ובחורות עם קשיים. הקשבתי להן, יעצתי וגיליתי שזה המקום בו אני רוצה להיות: זו העשייה המחייה והמפרה אותי. 

וכדי להשלים ולדייק בידע שצברתי, השלמתי לימודים אצל הגב' רחלי צמח והוכשרתי להיות מטפלת רגשית ויועצת זוגית.

עם הידע הרב שצברתי, הלימוד בו העמקתי מאוצר משנתו של הרבי מליובאוויטש, והניסיון בסיוע לאנשים סביבי, התחלתי לעבוד בשיטת טיפול ייחודית הנקראת : ״שלוש תנועות בנפש", המבוססת על שיטת הבעל שם-טוב 'הכנעה, הבדלה, המתקה', בה אנשים עוברים תהליך בן שלושה שלבים בהם יוצאים מחושך לאור וממרירות למתיקות.

מאז אני מנהלת קליניקה באלעד הפתוחה לכל מי שחפץ לעשות שינוי, לחיות חיים מלאים, שמחים, בריאים, מתוקנים ומוארים.

אני רואה ברכה בעמלי ומודה להשם יתברך שהנחה אותי וזיכה אותי לילך בדרך זו.

נגישות